ТИПОЛОГІЯ ТРУДОВИХ КОНФЛІКТІВ: ПИТАННЯ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2411-2054.2000.2.215507Анотація
Ні в кого не викликає сумніву той факт, що право громадян на працю є одним з головних в системі конституційних прав. Воно є таким же природним, властивим людині, як і право на життя. Від того, наскільки реальне це право, залежить реальність інших конституційних прав соціальноекономічного характеру. Адже саме в праці поєднуються економічний та соціальний фактори, саме праця є тим фокусом, в якому концентруються більшість завдань, що стоять перед суспільством. Все це визначає значення належного правового регулювання праці.
##submission.downloads##
Опубліковано
2020-11-03
Номер
Розділ
ПРАВО
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).