ДО ПИТАННЯ ОБ'ЄКТА ГОСПОДАРСЬКИХ ЗЛОЧИНІВ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2411-2054.2000.2.215625Анотація
Проблема об'єкта господарських злочинів належить до найбільш складних, спірних і, у зв'язку з реформами, що в нас відбуваються, однією з найбільш "малознайомих" в теорії кримінального права. Це завдає свого зрозумілого впливу не лише на розвиток наукових досліджень, а й на якісну реалізацію кримінально-правових положень на практиці. Складність ця посилюється тією обставиною, що ні в нині діючому Кримінальному кодексі України, ні в проекті нового Кримінального кодексу, який вже пройшов перше читання у Верховній Раді, немає законодавчого визначення господарського злочину, що також могло б допомогти у визначенні об'єкта цих злочинів. У всякому разі, є достатньо підстав поглянути на цю проблему не лише з позицій теорії, а й практики.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).