СМЕРТНАЯ КАЗНЬ КАК МЕРА НАКАЗАНИЯ: ИСТОРИЯ И СОВРЕМЕННОСТЬ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2411-2054.2000.2.215646Анотація
Проблема смертной казни, то есть умышленного лишения жизни за совершенное преступление, существует почти столько, сколько существует человеческое общество. Историки права, изучая эту проблему, приходят к выводу, что она возникла на основе кровной мести, которая существовала при первобытнообщинном строе. Когда наступил его распад, возникли частная собственность и государство, эта кровная месть реформировалась в уголовное наказание и начала применяться судом.
##submission.downloads##
Опубліковано
2020-11-05
Номер
Розділ
ПОШУКАЧІ ТА АСПІРАНТИ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).