КРИМІНАЛЬНЕ ПОКАРАННЯ ЗА ХАБАРНИЦТВО В НОВОМУ КРИМІНАЛЬНОМУ КОДЕКСІ УКРАЇНИ ТА В ЗАРУБІЖНОМУ КРИМІНАЛЬНОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2411-2054.2002.4.216126Ключові слова:
хабар, одержання хабара, давання хабара, вимагання хабара, службова особаАнотація
При аналізі відповідних матеріалів України та зарубіжних країн дійшли висновку, що покарання за службові корисливі злочини повинне мати переважно економічний, матеріальний характер. Основне покарання — дуже високі штрафи, позбавлення високих посад та втрата права займатися певною діяльністю на довічні строки.
##submission.downloads##
Опубліковано
2020-11-12
Номер
Розділ
ЗМІЦНЕННЯ ПРАВОПОРЯДКУ ТА БОРОТЬБА ЗІ ЗЛОЧИННІСТЮ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).