ПРОБЛЕМИ КВАЛІФІКАЦІЙ ЗЛОЧИНУ, ПОВ’ЯЗАНОГО З ВІДМИВАННЯМ БРУДНИХ ГРОШЕЙ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2411-2054.2002.4.216362Ключові слова:
легалізація (відмивання), брудні гроші, фінансова операція, господарська діяльністьАнотація
Головними проблемами, з якими судові та правоохоронні органи стикаються при кваліфікації злочину, пов’язаного с відмиванням брудних грошей, — відсутність у законодавстві дефініцій, необхідних при визначенні фінансових операцій, господарської діяльності, а також відсутність у самому кримінальному законі посилання на спеціальну мету, як на наявний елемент складу злочину. У зв’язку з цим бажано, щоб Верховний Суд роз’яснив, якими обставинами слід керуватися при кваліфікації злочину, передбаченого ст.. 209 КК.
##submission.downloads##
Опубліковано
2020-11-16
Номер
Розділ
ЗМІЦНЕННЯ ПРАВОПОРЯДКУ ТА БОРОТЬБА ЗІ ЗЛОЧИННІСТЮ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).