СПАДКОВЕ ПРАВО ЗАРУБІЖНИХ КРАЇН
DOI:
https://doi.org/10.18524/2411-2054.2002.4.216392Ключові слова:
спадкова черга (парантела), принцип “подання”, заповіт, обов’язкова частка, правило “про тріщину”, особистий представникАнотація
Представлено результати теоретичного дослідження проблеми співвідношення зарубіжного спадкового права як підгалузі права та підгалузі законодавства (з галузями цивільного та сімейного права і законодавства відповідно). Проаналізовано норми чинного законодавства Німеччини, Франції, Японії та США, які регулюють спадкові відносини в цих країнах. Визначено та охарактеризовано змістові переваги та недоліки вказаних норм.
##submission.downloads##
Опубліковано
2020-11-16
Номер
Розділ
МІЖНАРОДНЕ ТА ЗАРУБІЖНЕ ПРАВО
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).