ОСНОВНІ АСПЕКТИ ПОЛІТИКИ РОСІЇ У ПРОТИДІЇ НЕЗАКОННОМУ ОБОРОТУ НАРКОТИКІВ ТА ЗЛОВЖИВАННЯ НИМИ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2411-2054.2002.4.216401Ключові слова:
наркотики, російське право, практика правоохоронних органів, міжнародне співробітництво по кримінальним справамАнотація
Новий КК РФ 1996 г. декриміналізував незаконні дії з невеликими розмірами наркотичних засобів. Однак встановлені значення великих розмірів є такими малими, що об’єктом кримінального переслідування стають не наркоторговці, а наркомани. Росія досягла значних успіхів в міжнародному співробітництві в сфері боротьби з наркотиками, але її внутрішня антинаркотична політика є недосконалою. Експерти вважають, що до попередження і лікування наркоманії треба докладати таких же зусиль, що й до борьби з наркозлочинністю.
##submission.downloads##
Опубліковано
2020-11-16
Номер
Розділ
МІЖНАРОДНЕ ТА ЗАРУБІЖНЕ ПРАВО
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).