ПРО ПРАКТИЧНЕ ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ СПІЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЦИВІЛЬНОГО ТА ГОСПОДАРСЬКОГО КОДЕКСІВ УКРАЇНИ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2411-2054.2004.7.217677Ключові слова:
Цивільний кодекс України, Господарський кодекс України, колізії, прогалини, практичні рекомендації, суб'єкти господарювання, господарська діяльністьАнотація
Критика нових Цивільного та Господарського кодексів України не повинна заважати конструктивному тлумаченню норм законодавства. Немає таких колізій, які не можна було б піддати тлумаченню. Зусилля науковців мають бути спрямовані, перш за все, на те, щоб запропонувати практичним працівникам шляхи вирішення суперечливостей у законодавстві. Зокрема, співвідношення Цивільного та Господарського кодексів має бути сприйняте як взаємодія загального та спеціального законів. Задля розмежування предметів регулювання цих кодексів мають бути враховані суб’єктний склад, а також зміст відповідних відносин.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).