ПРЕДСТАВНИЦТВО ІНОЗЕМЦІВ В УКРАЇНІ. ОФОРМЛЕННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2411-2054.2003.6.218149Ключові слова:
іноземець, довіреність, капітан судна, морське судно, арешт суднаАнотація
1. Забезпечення належного захисту прав та законних інтересів іноземців є однією з найважливіших завдань будь4якої правової держави. 2. Тому Конституція України й інші нормативні акти України закріплюють рівність прав та свобод іноземців і громадян України. 3. Незважаючи на це, деякі питання захисту прав іноземців в Україні, зокрема окремі процесуальні, врегульовані недостатньо. 4. Розглядувана в статті проблема може бути вирішена двома засобами: внесенням змін у закон або тлумаченням закону. На наш погляд перший засіб більш дійовий ніж другий і, тому, більш бажаний. 5. Враховуючи зростання інтенсивності ділових стосунків України з іншими державами зміни в законодавстві є невідкладними.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).