ДЕЯКІ АСПЕКТИ ОРГАНІЗАЦІЇ НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ЮРИДИЧНОЇ СПРЯМОВАНОСТІ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2411-2054.2017.25.232995Ключові слова:
наукова діяльність, юридична наука, аспірант, вищий навчальний заклад, освітні послугиАнотація
У статті розглядаються проблемні питання організації наукової діяльності аспірантів у вищих навчальних закладах України через призму взаємовідносин наукового керівника та аспіранта. Звертається увага на те, що сьогодні реформа вищої освіти здійснюється без врахування інтересів інтелектуальної еліти України, до якої відносяться провідні вчені у сфері правознавства. Пропонуються ймовірні шляхи вирішення цих проблем на законодавчому рівні.
Посилання
Озвучили «космічну» зарплату керівника Нафтогазу [Електронний ресурс] // Gazeta.ua – Режим доступу до газети : / http://gazeta.ua/articles/economics/_ozvuchili-kosmichnu-zarplatu-kerivnika-naftogazu/748728. – Назва з екрана.
Про затвердження Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у вищих навчальних закладах (наукових установах) : Постанова КМ України від 23.03.2016 р. № 261 [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/261-2016-п. – Назва з екрана.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).