ПРИВІЛЕЙОВАНІ ЧАСТКИ КОРПОРАТИВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2411-2054.2017.25.233043Ключові слова:
акції, привілейовані акції, частки в статутному капіталі, привілейовані часткиАнотація
У статті досліджується законодавство України про акціонерні, командитні товариства і виробничі кооперативи, формулюється концепція привілейованих корпоративних часток, пропонуються критерії універсального поділу корпоративних часток всіх видів корпоративних підприємств на прості і привілейовані, з можливістю подальшого закріплення в чинному законодавстві.
Посилання
Шершеневич Г. Ф. Курс торгового права. Введение. Торговые деятели. Т. 1 / Г. Ф. Шершеневич, проф. Моск. ун-та. – 4-е изд. – С.-Пб.: Бр. Башмаковы, 1908. – 520 с.
Тарасов И. Т. Учение об акционерных компаниях / И. Т. Тарасов. – М.: Статут, 2000. – 666 с.
Показники Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ). Кількість юридичних осіб за організаційними формами (станом на 01 лютого 2017 року) [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.ukrstat.gov.ua/edrpoy/ukr/EDRPU_2017/xls/ks_opfg_0217.zip.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).