ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ СУДДІВСЬКОГО КОРПУСУ УКРАЇНИ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2411-2054.2017.26.233395Ключові слова:
суддівський корпус, підготовка суддів, судова влада, суддяАнотація
У статті виявлено недоліки та переваги формування суддівського корпусу та запропоновано напрями вдосконалення законодавства України для підвищення його ефективності.
Посилання
Спільний висновок № 801/2015 Венеціанської комісії й Директорату з прав людини Генерального директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи щодо Закону «Про судоустрій і внесення змін до Закону «Про судоустрій і статус суддів» і внесення змін до Закону «Про Вищу раду юстиції України» [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/MU15025.html.
Савенко М. Д. Незалежність суддів та її правове забезпечення / М. Д. Савенко // Етичні та правові проблеми забезпечення незалежності суддів : матеріали міжнар. наук.-практ. семінару, Харків 30–31 березня 2005 р. / редкол: В. В. Сташис (голов. ред.) та ін. – X. ; К. : ЦНТ «Гопак», 2006. – С. 98-110.
Висновок № 1 (2001) Консультативної ради європейських суддів до уваги Комітету Міністрів Ради Європи щодо стандартів незалежності та незмінюваності суддів: Міжнародний документ від 01.01.2001 р. № 1 (2001). – [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/994_a52.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).