ЩОДО ВИЗНАЧЕННЯ СТАТУСУ СУБ’ЄКТІВ, ЩО РОЗГЛЯДАЮТЬ СПРАВИ З ПРИВОДУ РОЗГЛЯДУ СПОРІВ ЩОДО ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ МОРСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ В СФЕРІ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН
DOI:
https://doi.org/10.18524/2411-2054.2017.26.233401Ключові слова:
нормативно-правове регулювання, міжнародна конвенція, перевезення вантажів морським транспортом, державні і недержавні суб’єкти публічної владиАнотація
Наукова стаття присвячена дослідженню теоретичних аспектів, нормативно-правого регулювання відносин в сфері перевезення вантажів морським транспортом в Євросоюзі і аналізуються питання колізійного регулювання правовідносин, які виникають в сфері морських перевезень. Акцентується увага, на визначенні особливостей статусу суб’єктів, що розглядають справи з приводу розгляду спорів, щодо перевезення вантажів морським транспортом між перевізниками на предмет невиконання умов договору перевезення вантажу, в сфері міжнародних відносин.
Посилання
Конституція України : прийнята на п’ятій сесії Верховної Ради України 28 червня 1996 р. / Верховна Рада України // Відомості Верховної Ради України. – 1996. – № 30. – Ст. 141.
Конвенція про захист прав та основних свобод людини від 4 листопада 1950 р. Ратифікована Україною 17 липня 1997 р. (розділ II).
Конвенція ООН про відповідальність операторів транспортних терміналів у міжнародній торгівлі (United Nations Convention on the Liability of Operators of Transport Terminals in International Trade).
Конвенція про обмеження відповідальності власників суден внутрішнього плавання (Convention Relating to the Limitation of the Liability of Owners of Inland Navigation Vessels -– CLN). Женева 1 березня 1971 р.
Директива Європарламенту і Ради № 1999/62 про стягнення плати з вантажного транспорту за використання деяких автодоріг (“Vignette”).
Директива № 98/18 щодо гармонізованих стандартів безпеки для старих і нових пасажирських суден (інкорпорація положень Конвенції SOLAS).
Міжнародна конвенція про уніфікацію деяких правил про коносамент 1924 року // Міжнародна морська організація; Конвенція, Протокол, Міжнародний документ від 25.08.1924 // Документ 995_221, чинний, поточна редакція. Режим доступу: Редакція від 21.12.1979-http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/995_221.
Протокол об изменении Международной конвенции об унификации некоторых правил о коносаменте, подписанной в Брюсселе 25 августа 1924 года (Правила Висби) (Брюссель, 23 февраля 1968 года) Міжнародна морська організація; Протокол, Міжнародний документ від 23.02.1968. Режим доступу: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/995_22.
Інтернет ресурс. Режим доступу: http://www.i-law.kiev.ua/tag/case-of-khvorostyanoy-and-others-v-ukraine/.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).