ПРАВОВА ПРИРОДА ВИНИКНЕННЯ ТА РОЗВИТКУ НОТАРІАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2411-2054.2017.27.233751Ключові слова:
виникнення нотаріальної діяльності, розвиток нотаріальних відносин, проблеми становлення нотаріальної діяльності, реформування нотаріальної діяльностіАнотація
Статтю присвячено виникненню нотаріальної діяльності. Розглянуто питання розвитку нотаріальної діяльності, визначено етапи становлення нотаріальної діяльності, на підставі аналізу історико-правових положень про сутність нотаріальної діяльності.
Посилання
Калмыков П. Д. О символизме права вообще и русского в особенности / П. Д. Калмыков. – СПб., 1839. – 83 с.
Вікіпедія [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://uk.wikipedia.org/wiki/нотаріус.
Медведев И. П. Очерки византийской дипломатики : частноправовой акт / И. П. Медведев. – Л. : Наука, 1988. – 264 с.
Выменец С. П. Историко-правовые аспекты становления и развития института нотариата. Российский и международный опыт / С. П. Выменец. − СПб. : Академия общественных связей, 2000. − 231 с.
Ільєва Н. В. Правове регулювання нотаріальної діяльності в Україні: адміністративно-правові засади: дис. канд. юрид. наук : 12.00.07 / Ільєва Наталія Василівна. – Харків, 2011. – 196 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).