ГЛАСНІСТЬ ТА ВІДКРИТІСТЬ СУДОВОГО ПРОВАДЖЕННЯ ЯК ПЕРЕДУМОВИ ЗАКОННОГО ТА СПРАВЕДЛИВОГО КРИМІНАЛЬНОГО СУДОЧИНСТВА УКРАЇНИ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2411-2054.2018.29.140775Ключові слова:
гласність, відкритість, публічність, судове провадження, кримінальне судочинствоАнотація
Статтю присвячено проблемі утвердження законного та справедливого кримінального судочинства України шляхом забезпечення гласності та відкритості судового провадження як основних засад здійснення судочинства.Посилання
Багнюк Г. І. Гласність і відкритість судового провадження в кримінальному процесі: проблеми правового врегулювання / Г. І. Багнюк // Проблеми розвитку законодавства і правозастосовчої практики: Міжнародна науково-практична інтернет-конференція за різними юридичними напрямками. – Тернопіль, 2013. – [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.lex-line.com.ua/?language=ua&go=full_article&id=1382.
Oxford Advanced Learner’s Dictionary / ed. J. Crowther. – Oxford: Oxford University Press, 1998. – 1271 p.
Кудіна О. Транспарентність влади в Україні: проблеми становлення та чинники забезпечення [Текст] / О. Кудіна // Вісник Дніпропетровського університету. Серія: Філософія. Соціологія. Політологія. – 2013. – Т. 21, Вип. 23 (4). – С. 33-38.
Кошова О. Транспарентність сучасної судової влади [Текст] / О. Кошова // Філософські та методологічні проблеми права. – 2015. – № 1-2 (9-10). – С. 209-216.
Співак Д. П. Інститут транспарентності у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування / Д. П. Співак // Політологічні записки. – 2011. – № 4. – [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Polzap_2011_4_48.
Кримінально-процесуальне право України [Текст]: Підручник / За заг. ред. Ю. П. Аленіна . – Х.: ТОВ «Одіссей », 2009. – 816 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Правова держава
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).