ПРОБЛЕМИ ОСКАРЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ КВАЛІФІКАЦІЙНОГО ОЦІНЮВАННЯ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ СУДДІ ЗАЙМАНІЙ ПОСАДІ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2411-2054.2018.31.143448Ключові слова:
кваліфікаційне оцінювання, порядок та методологія кваліфікаційного оцінювання, кваліфікаційне оцінювання для підтвердження відповідності судді займаній посаді, Вища кваліфікаційна комісія суддів України.Анотація
В статті розкриваються проблеми, які виникають у учасників кваліфікаційного оцінювання для підтвердження відповідності судді займаній посаді при оскарженні рішень Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Дається критичний аналіз положень чинного законодавства України та пропонуються ймовірні шляхи вирішення існуючих проблем.Посилання
Про судоустрій і статус суддів : Закон України від 02.06.2016 // Відомості Верховної Ради. – 2016. – № 31. – Ст. 545.
Положення про порядок та методологію кваліфікаційного оцінювання, показники відповідальності критеріям кваліфікаційного оцінювання та засоби їх встановлення, затверджене рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 03.11.2016. – Режим доступу: https://vkksu.gov.ua/userfiles/doc/poriadok_ta_metod.pdf. – Назва з екрана.
Рішення від 21.06.2018 р. Верховного Суду у складі суддів Касаційного адміністративного суду у справі № 9901/589/18 щодо визнання протиправним і нечинним рішення ВККС від 26 квітня 2018 р.
Порядок проведення іспиту та методика встановлення його результатів у процедурі кваліфікаційного оцінювання, затверджений рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 04.11.2016 р. № 144/зп-16. – Режим доступу: https://vkksu.gov. ua/userfiles/doc/poriadok_ispitu.pdf. – Назва з екрана.
Рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 29.01.2018 р. за № 7/зп18. – Режим доступу: https://vkksu.gov.ua. – Назва з екрана.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Правова держава
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).