ПЛЮРІЛАТЕРАЛЬНІ УГОДИ В СИСТЕМІ ПРАВА СОТ (НА ПРИКЛАДІ УГОДИ СОТ ПРО УРЯДОВІ ЗАКУПІВЛІ)
DOI:
https://doi.org/10.18524/2411-2054.2019.33.162021Ключові слова:
СОТ, плюрілатеральні угоди, спрощення процедур торгівлі, Угода про урядові закупівлі, державні закупівліАнотація
У статті на прикладі Угоди СОТ про урядові закупівлі розглядаються так звані плюрілатеральні угоди в контексті подальшого розвитку права СОТ. Аналізуються як позитивні, так і негативні сторони плюрілатеральних угод, дається оцінка можливих шляхів розвитку процесу використання плюрілатеральних угод в рамках СОТ. Відзначається, що поступове включення плюрілатеральних угод в багатосторонню торговельну систему в перспективі має тільки послужити зміцненню і розвитку системи СОТ.
Посилання
Никулин Е. Н. К вопросу о плюрилатеральных соглашениях Всемирной Торговой Организации. Международный правовой курьер: электронное сетевое издание. URL: http://inter-legal.ru/k-voprosu-oplyurilateralnyh-soglasheniyah-vsemirnoj-torgovoj-organizatsii-to-the-issue-of-plurylateral-agreements-of-theworld-trade-organization.
Про публічні закупівлі: Закон України від 25.12.2015 № 922-VIII. URL: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/922-19.
Agreement on Government Procurement (Revised). URL: https://www.wto.org/english/docs_e/legal_e/rev-gpr-94_01_e.htm.
Corvaglia M.A. Приєднання країн ВЕКЦА до Угоди СОТ про державні закупки: зобов’язання і очікування. Інформаційно-аналітичний бюлетень «Мости». 2014. № 7. URL: https://ru.ictsd.org/bridges-news/мосты/news/присоединение-стран-векца-к-соглашению-вто-по-правительственным-закупкам.
Nakatomi M. Plurilateral Agreements: A Viable Alternative to the World Trade Organization? ADBI Working Paper. 2013. № 439. URL: http://www.adbi.org/working-paper/2013/10/24/5914.plurilateral.agreements. alternative.wto.
Исаченко Т. Многосторонняя торговая система: причины идеологического кризиса и позиция. URL: http://rethinkingrussia.ru/2016/09/the-multilateral-trading-system.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Правова держава
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).