АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВИЙ СТАТУС ПРИВАТНОГО ДЕТЕКТИВА
DOI:
https://doi.org/10.18524/2411-2054.2019.33.162027Ключові слова:
адміністративно-правовий статус, приватний детектив, права та обов’язки, незаконні дії, відповідальністьАнотація
Досліджуються права та обов’язки приватного детектива. Розглядаються випадки незаконних дій приватного детектива. Визначаються можливі підстави встановлення адміністративної відповідальності приватних детективів.
Посилання
Макарейко И. В. Административное право. – Режим доступу: https://stud.com.ua/87633/pravo/administrativno_pravо.
Про приватну детективну (розшукову) діяльність: Закон України від 13.04.2017 р. – Режим доступу: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1? pf3511 =57580.
Рада відхилила закон про приватних детективів, який вотував Президент. – Режим доступу: www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2603365-rada-vidhilila-zakon-pro-privatnih-detektiviv-akij-vetuvav-prezident.html.
Юрченко А. О., Усенко А. О. Проблеми легалізації інституту приватної детективної діяльності в Україні. Міжнародний юридичний вісник: актуальні проблеми сучасності (теорія та практика). Вип. 3–4 (12–13) 2018. С. 131-137.
Волинська А. М. Договір про надання детективних послуг: дис. канд. юрид. наук: Спец. 12.00.03 – цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право. К. 2019. 221 с.
Адміністративна відповідальність. Мультимедійний посібник. – Режим доступу: https://www.naiau.kiev.ua/books/adm-vidpov/pages/rozdil_1.html .
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Правова держава
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).