МІЖНАРОДНА МІГРАЦІЯ І ВНУТРІШНЯ БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2411-2054.2019.33.162070Ключові слова:
міграція, біженці, міграційна політика, безпека держави, міжнародне міграційне право, інтеграція іноземцівАнотація
У статті розкриваються проблеми безпеки держав у зв’язку з міжнародним міграціонними потоками і пропонуються варіанти вирішення даних проблем через зміни міграційної політики держави. Проведено аналіз міграційних політик окремих держав, в результаті чого сформульовані вироблені міжнародним співтовариством варіації міграційної політики і її правового регулювання.
Посилання
Castles S. How nation-states respond to immigration and ethnic diversity, New Community, № 21, 1995, P. 293-308.
Zolberg A.R. Matters of State: Theorizing Immigration Policy // The Handbook of International Migration: The American Experience, New York: Russel Sage Foundation, 1999, 502 р.
Чайковський Ю.В. Миграционные процессы в свете вооруженных конфликтов: проблема международно-правового регулирования // Вісник Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка. - 2016. – Вип. 1. – С. 216-226.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Правова держава
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).