ЗАБУТІ ІМЕНА: ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ ЗАГОРОВСЬКИЙ (до 150-річчя Одеського (Новоросійського) університету)
DOI:
https://doi.org/10.18524/2411-2054.2015.19.44196Ключові слова:
цивільне право, сімейне право, кримінальне право, законодавство, порівняльне правознавствоАнотація
Стаття присвячена пам’яті професора О. І. Загоровського, відомого цивіліста у галузі сімейного права, який понад 25 років працював у Новоросійському університеті. Його життєвий шлях – це шлях вченого, який присвятив себе науці та вихованню майбутніх юристів, які продовжили славетні традиції університету.
Посилання
Загоровский Александр Иванович // Энцикл. словарь : в 86 т. / под ред. К. К. Арсеньева, Ф. Ф . Петрушевского. – СПб. : Изд. О-ва Ф . А. Брокгауз – И. А. Ефрон, 1894. – Т. 12. – С. 122.
Професори Одеського (Новоросійського) університету. – О. : Астропринт, 2005. – С. 453.
Юридический факультет Харьковского университета за первые сто лет существования, 1805–1905 / под ред. М. П. Чубинского, Д. И. Багалая. – Х. : Печатное дело, 1908. – 310 с.
ДАОО, Ф. 45, оп. 4, спр. 1174, арк. 2-12.
Шершеневич Г. Ф . Наука гражданского права в России / Г. Ф. Шершеневич. – Казань, 1893. – 231 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Правова держава
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).