НОВЕЛИ СУДОВОЇ РЕФОРМИ УКРАЇНИ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2411-2054.2015.19.44317Ключові слова:
суд, судова система, судова реформа, судочинствоАнотація
В статті проаналізовано новели Закону України від 12 лютого 2015 року «Про забезпечення права на справедливий суд», зокрема, низку нововведень, спрямованих на розширення незалежності судової гілки влади та її економічної та політичної самостійності. Виявлено позитивні та негативні аспекти окремих положень Закону та необхідність подальшого вдосконалення судової системи України.
Посилання
Колісник К. С. Роль системи стримок і противаг в контексті врівноваження влади та запровадження політичної реформи як подолання кризи влади в Україні [Електронний ресурс] / К. С. Колісник // Ключевые проблемы современной науки – 2010 : матеріали міжнар. наук.-практ. конф. – Режим доступу: http://www.rusnauka.com/12_KPSN_2010/Pravo/63101.doc.htm
Как новый закон изменит судебную систему и станет ли суд справедливым [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.segodnya.ua/politics/pnews/kak-novyy-zakon-izmenit-sudebnuyu-sistemu-i-stanetli-sud-spravedlivym-603522.html
Сиза Н. П. Система елементів права на справедливий суд / Н. П. Сиза // Наук. вісник Ужгород. нац. ун-ту. Серія: Право. – № 20. – Ч. 1, т. 4. – С. 194-199.
Терлецький О. М. Окремі проблеми забезпечення об’єктивності та незалежності судочинства в Україні / О. М. Терлецький // Часопис Київ. ун-ту права. – 2013. – № 2. – С. 351-355.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Правова держава
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).