ЩОДО ПОНЯТТЯ КОНЦЕРТНОГО ДОГОВОРУ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2411-2054.2015.19.44418Ключові слова:
концертний договір, замовник, концертний директор, артист, райдерАнотація
Статтю присвячено визначенню поняття концертного договору. Досліджуються різні думки щодо назви та поняття концертного договору. Визначено сторони концертного договору. Обґрунтовано, що концертний директор може виступати представником виконавця (артиста або групи) при укладанні концертного договору. Розглядається райдер, як невід’ємна складова концертного договору. Обґрунтована необхідність закріплення на законодавчому рівні запропонованих понять.
Посилання
Про гастрольні заходи в Україні : Закон від 10.07.2003 р. № 1115-IV // Відомості Верховної Ради України. – 2004. – № 7. – Ст. 56.
Лазор В. В. Відмежування трудового договору від цивільних договорів / В. В. Лазор // Право України. – 1997. – № 12. – С. 83-86.
Пригожин И. И. Политика – вершина шоу-бизнеса / И. И. Пригожин. – М. : АСТ : Алктгамма, 2009. – 320 с.
Корбут О. О. Юридична природа договору надання концертних послуг / О. О. Корбут // Університет. наук. зап. – 2013. – № 4. – С. 168-173.
Тотьев К. Публичный договор / К. Тотьев // Хоз-во и право. – 1995. – № 6. – С. 76-83.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Правова держава
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).