ІМПЛЕМЕНТАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ НОРМ ПРАВА ВІЙНИ ЯК ОБ’ЄКТУ ГЛОБАЛЬНИХ ПРАВ В ЗАКОНОДАВСТВО УКРАЇНИ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2411-2054.2015.19.44475Ключові слова:
міжнародне гуманітарне право, національне право, імплементація міжнародних норм, глобальні права, закони та звичаї війниАнотація
У статті досліджена імплементація норм міжнародного гуманітарного права стосовно війни в законодавство України як об’єкту глобальних прав, аналізуються окремі аспекти імплементації міжнародних норм, що встановлюють відповідальність за порушення законів та звичаїв війни, в законодавство України. Розглянуто позиції науковців на проблему кваліфікації злочинів щодо порушення законів та звичаїв війни в національне законодавство.
Посилання
Віденська конвенція про право договорів між державами й міжнародними організаціями або між міжнародними організаціями від 21 травня 1986 р. [Електронний ресурс] // Закон. – 2007. – Режим доступу: http://zakon1.rada.gov.ua/
Гаазька конвенція про захист культурних цінностей у випадку збройних конфліктів 1954 року [Електронний ресурс] // Закон. – 2007. – Режим доступу: http: zakon.rada.gov.ua/
Гусейнов Л. Г.-оглы. Ответственность государств за международные экологические правонарушения : дис. … канд. юрид. наук / Л. Г.-оглы Гусейнов ; Ин-т междунар. отношений Киев. нац. ун-та им. Тараса Шевченко. – К., 1994. – 205 с.
Про міжнародні договори України : Закон України від 29 червня 2004 р. // Відомості Верховної Ради України. – 2004. – № 50. – Ст. 540.
Панов В. П. Международное уголовное право : учеб. пособие / В. П. Панов. – М. : ИНФРА-М, 1997. – 320 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Правова держава
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).